Funda KETEN

Asfa’nın kapısından girdiğimiz o günden bu yana o kadar güzel şeyler oldu ki…
Çocuğumun tüm yetenekleri birer birer ortaya çıktı. Bir okulda öğrencinin şikayet ettiği bir tek öğretmen dahi olmaz mı? Başta idarecileriniz olmak üzere, tüm öğretmenler öğrencileri o kadar iyi anlayıp , sahip çıkıyorlar ki anlatamam..

Her şey için çok Teşekkürler.

Ahmet GÖZÜBEK

Eğitim/Öğretim sisteminin temel amacı kişilerin topluma yararlı iyi vatandaş, iyi insan, alanında başarılı bir birey olması için temel hazırlamaksa bunların tümü hatta fazlası ASFA’da mevcut.
Bu sistemi oluşturup, yürütülmesini sağladıkları için ASFA’yı kutluyorum.

Av. Kerem DARI

ASFA’yı bilinçli bir şekilde tercih ettik. Söyledikleri her şeyi gerçekleştirdiler. Tebrik ve teşekkürü borç bilirim

Av. Kerem DARI

Dr. Sanem KARAKAYA

Oğluma okul ararken ASFA çıktı karşımıza. İyi ki de çıktı.
Oğlum her akşam yaptıklarını anlatmayı bitiremeyecek kadar çok aktiviteniz oluyor.
Teşekkürler Asfa

Karabey Ailesi

Uyguladığı eğitim modeliyle farklılaşan ASFA, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlerle ders müfredatını desteklerken öğrencilerine zengin olanaklar sunuyor.Çocuğumuzu gönül rahatlığıyla emanet ettiğimiz yer Asfa.Emanete iyi baktığınız için Ailecek teşekkür ederiz

Sevinç KABA

Kızımın sabahları okula gitmek için sabırsızlaştığını gördükçe mutluluğu adına doğru bir karar verdiğimi anlıyorum.

Leyla – Ahmet ŞAN

Çocuğumun memnuniyeti her halinden belli oluyor. Bu memnuniyeti sağlamak zor iş. Başarınız takdir edilecek şekilde..

Dr. Nizamettin

Asfa Ankara’nın güzide ve seçkin okullarından birisi, Çocuğumuzu emanet ettiğimizde gözümüz arkada değil.

Atakan ASLAN

Bizim için önemli olan evladımızın, evinde olduğu gibi sıcak ve güvenilir bir ortamda olmasıydı. Evladım için ASFA bunu gerçekleştirdi.
Emeği geçen herkese teşekkürler …

Selma KARA

Yenikentin en güzel anaokulu.Temizliğe çok özen gösteriyorlar.Tüm öğretmenler çocuklar için canla başla çalışıyor.Emekleriniz için teşekkürler

Adnan SERT (Muhasebeci)

Evimiz okula uzak olmasına rağmen çocuklarımı Asfa ya gönderiyorum.
Asfa işinde çok başarılı

Gökhan ÜNLÜ

Oğlumuzun sosyal gelişimine sağladığınız katkılardan dolayı bütün çalışanlara teşekkür ederiz…

Alper SERT (Hakim)

Merhabalar… Oğlumuz Ali’nin ilk eğitim deneyiminde verdiğiniz öğretici katkılardan dolayı çok teşekkür ederim. Verilen eğitimin ona çok şeyler kazandırdığını yaşayarak gördük.
Toplum içinde birey olma, kendini ifade etme, arkadaşlarla oynarken paylaşımcı olması açısından çok faydalı oldu. Bu da bizi veli olarak çok mutlu etti. Başarılarınızın devamını dileriz.

Av. Selahattin KARSLI

Çalışan anne ve babaların çocukları ne yazık ki belli bir ölçüde anne-baba destekli şefkat,ahlaki ve sosyal normlardan kısıtlı büyümektedir bu konu bizleri ciddi anlamda üzmektedir. Ancak Evladımızı güvenle teslim ettiğimiz ve biz anne-babaların veremediği yada kısıtlı verebildiği bu değerlerin tamamlanmasında büyük katkısı olduğuna inandığımız, gözümüzün arkada kalmamasını sağlayarak bize her anlamda güven veren ve her türlü övgüye layık olduğunu düşündüğüm ve bu işe profesyönel anlamda el atmış olan ASFA ÇOCUK KULÜBÜne ve bütün çalışanlarına minnet ve şükranlarımı sunuyorum

Doğukan ŞANS

Oğlum ve ben ilk hayat tecrübesi, ilk okul deneyimimizi sizinle yaşadığımız için çok mutluyuz … Eğitim kadronuz ve sıcak bir yuva ortamı sağlayıp geleceğimiz olan çocuklarımıza verdiğiniz ve vereceğiniz her türlü katkı için sonsuz teşekkürler..

Fevzi – Mualla KESKİN

Kızlarım ve ben çok mutluyuz, ASFA anaokuluna gitmelerinden ben mutluyum çünkü emin ellerde ve iyi eğitim alıyorlar. Kızlarım mutlu, huzurla ve neşeyle eğitim aldıkları için. Çocuklarıma emeği geçen öğretmen arkadaşlara teşekkürlerimi sunarım…

Ziya KAŞ

Merhaba oğlumun eski okulundan sonra yeni okuluna alışacakmı korkusu ve endişesi içindeydim ama bu kaygım ve korkum iki ay içinde tamamen yok oldu. hergün mutlu bir şekilde okuldan eve geliyor. Oğlumuzun öz güvenli ve yaratıcı olduğunu biliyoruz. bunu daha ileriye taşıyacağınızı biliyorum ve bu konuda size çok güveniyorum. Bu yüzden tüm samimiyetimle Ece öğretmenime ve tüm çalışanlarına teşekkürlerimi arz ederim.

Halit BADEMCİ

İki dilde eğitim vererek evladımın gelişimine büyük bir katkıda bulunan bir kurumdan daha ne isteyebilirsiniz ki … Teşekkürler ASFA

Sadettin KASAPOĞLU

Merhabalar.. Kızımın sizlere, özellikle de Ece öğretmenimize olan sevgisini, her sabah onu kapıda gördüğünde nasıl koşarak kucakladığını gördükten sonra, ailemizin en kıymetlisini sizlere emanet etmenin ne kadar doğru bir karar olduğunu bir kez daha anladık.
Özellikle de alışma sürecindeki sabrınız, güler yüzünüz ve verdiğiniz destek için hepinize sonsuz teşekkürler..

Kerim SATAN

Melisamın iyi yetişmesi, sosyal ve özgüvenli olması için bir okul arıyordum ve tesadüfen sizin okulunuzla tanıştım iyiki de tanışmışım.
Kızımın okulunuzu bu kadar çok sevmesi haftasonları bile okula gitmek istemesi beni çok memnun ediyor. Demekki çok doğru bir karar vermişim. Biliyorum ki tüm personeliniz kızıma en az benim kadar ilgi gösteriyorlar; kendilerine çok teşekkür ediyorum.

Ebru ÖZBİLEN

Oğlumuzun güvenilir, aile sıcaklığında, emin ellerde, temiz ve hijyenik bir okulda olması çalışan anne – baba olarak bizi çok mutlu ediyor. Teşekkürler

Nurşen AKBULUT

Çocuklarımız bizim herşeyimiz.Onların güvenli ellerde olduğunu bilmek içimi çok rahatlatıyor. Kızım okula başladığından beri onda çok büyük değişiklikler oldu. Samimiyetinize çok inanıyorun ve çocukları çok sevdiğinizi biliyorum. Verdiğiniz emeklere çok teşekkürler.

Tuğba ÇALIK

Merhaba oğlum 1,5 yıldır anaokulunuza devam ediyor. Oğlum eğitim hayatına başlarken, evinde olduğu gibi güvende ve sıcak bir ortamda olması gerektiğini düşünüyordum. Asfa oğlum için bunu gerçekleştirdi. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Semra ÇELİKTAŞ

Torunumuz Ayşe için eğitim kurumu arayışlarında damadımız ve kızımızın seçici davranmaları neticesi sizlerle tanışma fırsatı bulduk. Çocuğumuzun kendisini aile ortamı içinde hissederek, eğitim hayatının ilk basamağında rahat ve huzurlu olması bizleri ziyadesi ile mutlu etti. Uzman idareciler, uzman eğitim kadronuz ve diğer görevlileri ile son derece seçkin bir eğitim kurumu olduğunuzu bulunduğumuz her ortamda dile getiriyoruz.
Teşekkürler

Sema TAŞTAN

Merhaba kızım ve ben ilk hayat tecrübesi, ilk okul deneyimimizi sizinle yaşadığımız için çok şanslıyız… Profesyonel kadronuz, eğitim kaliteniz ve sıcak bir yuva ortamı sağlayıp geleceğimiz olan çocuklarımıza verdiğiniz ve vereceğiniz her şey için sonsuz teşekürler..

Serkan KARAHAT

Heyecanlandım,mutlu oldum,duygulandım,eğlendim ve gurur duydum…. Yılsonu gösterini başından sonuna kadar büyük zevk ve ilgiyle izledim.bu güzel akşamı bizlere hazırlayan çocuklarımıza,öğretmenlerimize.tüm asfa anaokulu ailesine teşekkürler…..

Pelin SEÇER

Çocukların gelişimi için bilimsel yöntemlerle ustaca harmanlanmış bir eğitim süreci var Asfa’da. Ayrıca Asfa’yı farklı kılan önemli unsurlardan biri her hafta yapılan geziler. Çocuklarımız sorgulayarak, araştırarak, dokunarak, deneyerek, pek çok şeyi yerinde yaşayarak öğrendiler. Bu kadar keyifli, neşeli, araştırmacı , gözlemci ve aktiviteli bir dönem yaşamak her çocuğa nasip olmaz, bunu tüm içtenliğimle söylüyorum ve bu konuda çok şanslı olduğumuzu düşünüyorum.

Serhat KART

Çocukların okulda çok mutlu olduğunu gördüm.Furkan ın da beni sınıfta görmekten çok mutlu olduğunu anladım.Çocuklarda kendini ifade edebilmenin verdiği güveni gözlerindeki pırıltıda hissettim. Okulda yapılan etkinliklerle ilgili veli katılımıda düşünmeniz çok etkili bizler içinde çocuğumuzdaki değişim ve gelişmeleri takip edebiliyoruz gösterdiğiniz ilgi ve emeğe sonsuz teşekkürler.

Sevtap ASTAK

Veli oryantasyonu sonucunda çocukların neler yaptığını öğrenip bunları sorgulama imkanımız oldu.

Yılmaz KAPLAN

ASFA EĞİTİM KURUMLARINI KURULUŞUNDAN BU GÜNE KADAR bu tesislerin doğuşu gelişmesi büyümesi ve milli dini değerlerle donatılan altın değerindeki öğrencileri birer cevher olarak yetiştiren anne gibi baba gibi çocukları sevgisiyle saygısıyla eyitimiyle öğretimiyle kısacası hayatın öğretilmesiyle vatana millete devlete milli ve dini şuurla yetiştirdiğiniz talebeler bu memleket için en önemli övünç kaynağımız olacaktır diyorum.
tüm yönetici ve öğretmenlerimizin ellerinden öpüyorum sağlık mutluluk huzur ve iki cihan saadetleri diliyorum selam ve saygılarımla
Allah yar ve yardımcınız olsun. ANKARADAKİ OKULLARINIZI TANIDIĞIMDA ÖYLE BİR DUYGULANDIMKİ SEVGİ SAYGI ŞEFKAT HEPSİ VAR NE KADAR GÜZEL
yılmaz kaplan:ankara :05058751891